Adını Feriha Koydum Dizisi - Show Tv | Canlı Tv izle - Kesintisiz Tv izle

Kanallar ile ilgili haberler...

Anasayfa / Adını Feriha Koydum Dizisi - Show Tv

Adını Feriha Koydum Dizisi - Show Tv

Adını Feriha Koydum, başrollerini Vahide Perçin, Hazal Kaya, Metin Çekmez ve Çağatay Ulusoyun paylaştığı dizi. Dizinin 2. sezonunda başrol oyuncusu Vahide Perçinin meme kanseri olmasıyla dizi ekibi ve izleyici şok olmuştur. Bu nedenle Vahide Perçin diziye uzun süre ara vermiştir. Oyuncu hastalığı yenmiştir.[1]

Dizi ekibi ve izleyici 2. şoku dizinin diğer oyuncusu Deniz Uğurunda meme kanseri olduğunun ortaya çıkmasıyla yaşanmıştır.[2] Ama oyuncu diziye çok kısa bir ara verip devam etmiştir. Gördüğü tedaviden dolayı dökülen saçları yüzünden diziye perukla devam etmiştir.

2. sezonun sonunda sözleşmesi dolan başrol oyuncusu Hazal Kaya (Feriha) diziden kendi isteğiyle ayrılmak istemiştir ve dizinin sezon finalinde karakterini öldürtmüştür ve hemen zaten sözleşmesini yaptığı Son Yaz-Balkanlar 1912 adlı dizide yine başrol için anlaşmıştır.[3] Vahide Perçin de diziden ayrılarak Merhaba Hayat adlı dizide başrol oynamaya başlamıştır.

Vahide Perçin ve Hazal Kayanın diziden ayrılması ve yaşanan diğer olaylar gündemi uzun süre meşgul etmiştir. Dizinin 2. sezon finalinde diziden yardımcı oyunculardan Ceyda Ateş, Barış Kılıç gibi birçok oyuncu da ayrılmıştı. Bu ayrılıklardan sonra dizinin başrolü Çağatay Ulusoy (Emir) olmuştu ve Adını Feriha Koydum bitmişti. Dizi, Emirin Yolu ismi ile ekran hayatına devam etti. Bu diziden de Metin Çekmez, Deniz Uğur, Murat Onuk, Neşem Akhan, Sedef Şahin ve Onay Kaya ayrılmıştır. Diziden ayrılanlar yerine Zeynep Çamcı, Beril Kayar, Gizem Karaca, Furkan Andıç ve Uğur Karabulut gibi isimler katılmışlardır. Daha sonra Beril Kayar diziden ayrılmıştır. Fakat düşük reytingler nedeniyle dizi yayından kaldırıldı. Diziden ayrılarak giden başroller Vahide Perçin ve Hazal Kayanın dizileri de düşük reytingler nedeniyle yayından kaldırıldı. Aynı zamanda Ceyda Ateş ve Barış Kılıçın dizileri de yayından kaldırılmıştır. Metin Çekmez de 20 Dakika dizisinde oynamaya başlamıştır. Deniz Uğur ise Film Gibi adlı programın sunuculuğunu yapmıştır.

Dizinin çekimleri Beykent Üniversitesinde, stüdyoda ve Etiler Aksoy Apartmanında yapılmaktaydı.
Konusu
Kapıcı karısı Zehranın kızıyla olan hayalleri ve kızının üniversite sınavında ülkenin seçkin üniversitelerinden birini burslu olarak kazanması ve bundan sonra içine düştüğü kişilik bunalımı ele alınıyor.

Feriha okulun ilk gününde gece hayatında kendine yer edinmiş bir ailenin Gecelerin Veliahtı lakaplı oğluyla (Emir Sarrafoğlu) tesadüfen karşılaşır. Bu karşılaşmadan sonra onun ilgisi hoşuna giden Feriha, kendini onlara zengin bir ailenin kızı olarak tanıtır. Yalanından dönemez. Bundan sonra anne kızın hayatla mücadelesi geri dönüşü olmayan bir savaşa döner.Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Gönder


  • guvenlik


* : Doldurulması zorunlu alanlar
    rklm panel