Ben de Özledim Dizisi - Star Tv | Canlı Tv izle - Kesintisiz Tv izle

Kanallar ile ilgili haberler...

Anasayfa / Ben de Özledim Dizisi - Star Tv

Ben de Özledim Dizisi - Star Tv

Ben de Özledim, efLAtunfilm tarafından yapılıp Star TV de yayınlanan absürd komedi türündeki Türk televizyon dizisi. Başrollerini Ali Atay, Serkan Keskin ve Osman Sonant ın paylaştığı, oyuncuların, yayından kaldırılan ve 3 sezon boyunca TRT de yayınlanan fenomen dizi Leyla ile Mecnun dan sonra yaşadıklarını anlatır.
Yapım
Senaryosunu Burak Aksak’ın yazdığı, yönetmenliğini Onur Ünlü ve Erkan Tunç un yaptığı, kurgusunu Murat Bör’ün üstlendiği ve yapımcılığını Funda Alp ve Orkun Ünlü nün üstlendiği efLAtunfilm imzalı dizinin ilk bölümü 25 Ekim 2013 tarihinde Star TV de yayınlanmaya başlamıştır. Dizide yönetmen, yapımcı ve senarist de oynamaktadır. Dizinin odak noktası, ekibin kurduğu Leyla The Band dir. Dizinin ilk bölümünde, 3 sezon yayınlanıp finalsiz sonlanan Leyla ile Mecnun dizisinin üç dakikalık kısa finali gösterilmiştir. Son bölüm olan 13.bölüm, 29 Ocak 2014 tarihinde yayınlanmıştır.

Konu
Leyla ile Mecnun dizisi ani bir kararla yayından kalkınca, dizinin yapımcılarından Funda ve yönetmen Onur durumu oyunculara açıklar. Bütün dizi ekibi işsiz kalmıştır. İşi ve birbirleriyle çalışmayı seven ekip durumu kabullenmekte güçlük yaşar. Ali, canlandırdığı Mecnun karakterinin etkisinden bir türlü kurtulamamaktadır. Serkan’ın bir yanı hâlâ “İsmail Abi”dir. Evli ve bir çocuk babası Osman ise dizideki karakteri Yavuz gibi bütün vaktini arkadaşlarıyla geçirmektedir. Cengiz herkesin gözünde hâlâ Erdal Bakkal’dır. Ahmet, tıpkı İskender gibi bütün ekibin babası konumundadır. Kimse rolünden tam olarak çıkamamıştır ve her biri gündelik hayata adapte olmakta zorluk çekmektedir. Oyuncular Leyla ile Mecnun un senaristi Burak a giderek yeni bir dizi yazmasını isterler. Üç yıldır aynı diziyi yazmakta olan Burak ın yeni bir proje üzerinde düşünecek vakti olmamıştır. Herkes kara kara ne yapacağını düşünmeye başlar.Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Gönder


  • guvenlik


* : Doldurulması zorunlu alanlar
    rklm panel