Bez Bebek Dizisi - Fox Tv | Canlı Tv izle - Kesintisiz Tv izle

Kanallar ile ilgili haberler...

Anasayfa / Bez Bebek Dizisi - Fox Tv

Bez Bebek Dizisi - Fox Tv

Bez Bebek, Eylül 2007 de FOX da yayına başlayan Türk yapımı fantastik komedi çocuk dizisi. Dizinin yapımcısı Nilgün Sağyaşar, yönetmeni ise Serpil Kurtça dır. 3. sezonda Hakan karakteri değişmiş ve Tan Sağtürk yerine Genco dizisinin başrolünde oynayan Alpay Atalan geçmiştir. 2 Nisan 2010 da gösterilen son bölümüyle (101.bölümü ile) ekranlara veda etmiştir.

Karakterler
Nana (Evrim Akın): 100. doğum gününde insan olmayı dileyip, Dünya ya gönderilen iyi kalpli bir oyuncaktır. Dünya da eski sahibinin yanında kalıyordur ve oyuncak olduğu sırrını sadece 3 kişi öğrenebilir.
Hakan (Tan Sağtürk, Alpay Atalan): Karısını kaybetmiş, uzun yıllar sonra çocuklarına annelik yaşatması gereken biri olduğunu fark etmiş, Simge yle nişanlanmıştır. Ancak; Nana Dünya ya gelince ona aşık olmuştur.
Kulina (Oya Aydoğan): Oyuncaklar Dünyası nın başperisi, yöneticisi ve koruyucusudur. Nana yı Şoker in kötülüklerinden korumaya çalışmaktadır.
Makbule (Sevinç Aktansel): Küçük bir kızken Nana onun en sevdiği oyuncağı olmuştur. Nana Dünya ya geldiğinde çok geçmeden onun sırrını öğrenir. Bu arada Makbuş Hakan ın evinde çocuklara bakıcılık yapıyordur.
Şoker (Mehmet Usta): Kötü kalpli bir oyuncaktır. Onun da dileği insan olmaktır. Ancak; Nana bunu dileyince onun insan olmasını engellemeye karar verir ve bu yüzden Nana ya durmadan kötülük yapmaktadır. Şoker in, ayrıca Ah Kulina diye bir şarkısı vardır.
Simge (Fatoş Kabasakal): Hakan ın kötü kalpli nişanlısıdır. Onunla sırf zengin olduğu için evlenme planları kurmaktadır. Makbuş u huzurevine, çocukları yatılı okula göndermek istiyordur.
Emre (Ege Tanman): Hakan ın büyük çocuğudur. Nana nın sırrını ikinci öğrenen kişidir.
Yağmur (Reyhan Asena Keskinci): Hakan ın küçük çocuğudur. Nana nın sırrını üçüncü öğrenen kişidir.Nanayı Çok sever
Özge (Sibel Kasapoğlu): Simge nin kötü niyetli kızıdır.Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Gönder


  • guvenlik


* : Doldurulması zorunlu alanlar
    rklm panel