Çocuklar Duymasın Dizisi - Fox Tv | Canlı Tv izle - Kesintisiz Tv izle

Kanallar ile ilgili haberler...

Anasayfa / Çocuklar Duymasın Dizisi - Fox Tv

Çocuklar Duymasın Dizisi - Fox Tv

Çocuklar Duymasın, Türk aile komedi televizyon dizisi. Mint Prodüksiyon tarafından hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Bora Tekay oturmaktadır. Dizide birbirine katlanamayan, ayrılığın eşinde yaşayan karı-koca ve onların evli kalmalarını zorunlu hale getiren iki çocuğundan oluşan bir ailenin birbirleri ve dostlarıyla olan ilişkileri anlatılır.

İlk bölümü Ocak 2002de TGRTde yayınlandı. Yayınlanan 13 bölümün ardından 16 Nisan 2002de atvye geçti. 2 sezon atvde yayınlandıktan sonra 3. sezonu Eylül 2003te Star TVde yayınlandı. Başrol oyuncularından Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlının özel hayatlarından dolayı diziden ayrılmaları sonucunda dizinin 4. sezonu Çocuklar Ne Olacak adıyla yayınlandı ve dizi Mayıs 2005te sona erdi. 2009da FOXda yeniden başlaması planlandı; fakat ekonomik kriz nedeniyle dizi bir süreliğine ertelendi. Ardından 5 Ağustos 2010da 5. sezonuyla yeniden atvde yayınlanmaya başladı. Yeni bölümleri çekilmeye başladı. 2013 Eylül ayında Fox TV ekranlarında 3. defa başladı. Haluk emekli olmuş yeni bir ev almıştır. Emeklilikten sıkılan Haluk, Gönül ile birlikte bir pideci açarlar. Yeni komşuları ile arası da iyi değildir. Dizinin 160. bölümünde tekrar sona ereceği açıklanmıştır.
Oyuncu kadrosu ve karakterler
Birkaç hafta sonra Pınar Altuğun yerini Zeynep Tokuş devraldı, fakat sezon sonunda Pınar Altuğun başına gelen olayın bir benzeri diğer başrol oyuncusu Tamer Karadağlıya o sezonun sonunda olunca yeni sezona dizi Çocuklar Ne Olacak olarak başladı ve konusu değişti. Yeni konuda hem Meltem, hem de Haluk Amerikaya iş seyahati için beraber gittiler ve çocuklar da dedeleri Kemal (Ferdi Akarnur) ile kalmaya başladılar. Bu bölümlere de aynı zamanda Halukun en yakın arkadaşı Selami (Özgür Ozan)nin oğlu Orçunu büyütme maceraları anlatıldı. Diziye onların komşuları (Mesut Akusta ve Seray Sever) katıldı. Dizi yarım sezon sonra sona erdi ve son bölümde Tamer Karadağlı geri geldi.

Yeni bölümlerde oynaması için Pınar Altuğ Atacan, Tamer Karadağlı ve Furkan Kızılaya teklif götürülmüş, Ayşecan Tatari ise ABDde yaşadığı için Hayal Kahraman Özalp ile anlaşılmıştır. Özgür Ozan ise devam eden Arka Sokaklar dizisinde oyunculuğunu devam ettirdiği için senaryoda Selami karakterinin açık tutulacağı açıklandı. Onun yerine Volkan Severcan \"Tuna\" rolünü canlandıracak ve taşfırın erkeği-light erkek arasındaki açık olmayacak. En son Acun Ilıcalının yapımcısı olduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında 2. sezon birincisi olan Sefa Doğanay, Hami karakterini canlandırmaktadır.Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Gönder


  • guvenlik


* : Doldurulması zorunlu alanlar
    rklm panel