Doksanlar Dizisi - Atv | Canlı Tv izle - Kesintisiz Tv izle

Kanallar ile ilgili haberler...

Anasayfa / Doksanlar Dizisi - Atv

Doksanlar Dizisi - Atv

Doksanlar, \"sokakta oynayan son çocukların dizisi\" sloganı ile atv kanalında 26 Haziran 2013 tarihinde yayına başlamıştır. MinT tarafından yapılan dizi bir sit-com, romantik ve dönem komedisi olarak Seksenler\'den esinlenerek aynı yapımcı ve yapım şirketi tarafından yapılmıştır. Dizi, 27 Nisan 2014\'de yayından kaldırılmıştır.

Konu
Türkiye\'nin seksenli yıllardaki hayatı, doksanlara geldikten sonra yerini mahallelerden büyük şehirlere, küçük esnaftan büyük süper marketlere, yeni cep telefonları, bilgisayar oyunları hayatımıza girmiştir.Doksanlar dizisi, Türkiye\'nin bu değişimini gösterecektir.

Genel hikaye
Dizinin hikayesi 12 Mayıs 1990 günü başlar. Bekir ( Renan Bilek ) ve Nuri Tuncay ( Deniz Oral ) kardeşler, babalarından kalan bir arazi ve bu araziden doğan hak sorunları sebebiyle küserler. Bu küslükten dolayı kardeşlerin hanımları da birbirleriyle konuşmamaktadır. Küslük gün geçtikçe katlanmakta, kardeşler birbirlerinden Daha da Fazla Uzaklaşmaktadır. Nuri\'nin Büyük Oğlu Mustafa ( Ümit Erdim ) Nişan Arefesindedir ve Bekir\'in bu merasime gidip gitmeyeceği Herkesin kafasında Soru İşaretleri Oluşturur. Teknolojinin Sadece Kurmalı Telefon ve Telgraftan ibaret olduğu bu yıllarda Gençlerin En büyük Derdi ise tabii ki \"Aşktır\"...Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Gönder


  • guvenlik


* : Doldurulması zorunlu alanlar
    rklm panel