Eyvah Düşüyorum - Star Tv | Canlı Tv izle - Kesintisiz Tv izle

Kanallar ile ilgili haberler...

Anasayfa / Eyvah Düşüyorum - Star Tv

Eyvah Düşüyorum - Star Tv

Eyvah Düşüyorum, ilk bölümü 4 Ocak 2012 tarihinde Star TV de yayınlanan yarışma programı.

Ortada olan yarışmacının 2 adet pas hakkı vardır ve etrafındaki 10 rakip yarışmacı ile tek tek yarışarak soruları cevaplamaya çalışır. Soruyu verilen süre içerisinde bilemeyen yarışmacılar üzerinde bulundukları kapaklar açılarak aşağıya düşer. Ortadaki yarışmacı her düşürdüğü rakip yarışmacının kasasından çıkan parayı kendi kasasına eklemiş olur. Yarışmacı 7. rakibini de düşürürse, kasasında bulunan paranın yarısını alıp yarışmadan çekilmeye hak kazanır. Devam eder ve 3. pas hakkını elde ettikten sonra 8. rakibini de düşürür ise kasasındaki paranın tamamını alıp yarışmadan çekilebilir. Yarışmadan çekilmez ve 10. yarışmacıyı da düşürürse yarışmanın büyük ödülü olan 500.000 TL yi kazanır. Rakip yarışmacı ortadaki yarışmacıyı düşürürse, 10.000 TL para ödülü alır; ancak rakip yarışmacı 10. yarışmacıysa ve ortadaki yarışmacıyı düşürse, 62.002 TL para ödülü alır. Bu miktar kasadaki maksimum miktara denk gelmektedir. [1] Yarışmada şu ana kadar alınan en büyük para 61.001 TL olup Ahmet Balık isimli yarışmacı tarafından kazanılmıştır.

Program 13 Mart 2013 tarihinde Eser Yenenler in, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak ile sunacağı 3+1 isimli Talk-show programının başlayacağı üzerine sona ermiştir. Ama, bundan sadece bir sene sonra, 13 Haziran 2013 ten itibaren Mehmet Ali Erbil in sunumuyla tekrar Star TV de başlamıştır.

Program ilk kez İsrail de, sonrasında ilk yayınlanış tarihine göre sırasıyla İspanya, Macaristan, ABD, Çin, Brezilya ve Almanya da yayınlanmaya başlamıştır. Mayıs 2013 te ise Hong Kong ta başlayacaktırYorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Gönder


  • guvenlik


* : Doldurulması zorunlu alanlar
    rklm panel