Güneşi Beklerken Dizisi - Kanal D | Canlı Tv izle - Kesintisiz Tv izle

Kanallar ile ilgili haberler...

Anasayfa / Güneşi Beklerken Dizisi - Kanal D

Güneşi Beklerken Dizisi - Kanal D

Güneşi Beklerken, yönetmenliğini Altan Dönmezin yaptığı, başrollerini Emre Kınay, Hande Doğandemir ve Kerem Bürsinin paylaştığı gençlik dizisidir. 2 Temmuz 2013te Kanal Dde yayınlanmaya başlamıştır.

 

Konu

Cihan, Demet ve Jale üç iyi arkadaştır. Demet ve Jale, Cihana aşık olmuştur ancak Demet daha erken davranıp Cihanla birlikte olur. Bu birliktelikten hamile kalan Demet, Cihana hamile olduğunu söylemesi için Jaleyi gönderir. Ancak Jale, kıskançlığından dolayı Cihana bunu anlatmaz. Aradan yıllar geçmiş, Demet Zeynepi doğurmuş ve babası hakkında Zeynepe bir deniz kazası geçirdiği ve kaybolduğu yalanını söylemiştir.

Demet ve Zeynep, Gölyazında mutlu bir hayat sürmektedir. Demetin işlettiği moda atölyesinin iflasından sonra en yakın arkadaşı Jale, Demete İstanbulda iş, Zeynepe de müdiresi olduğu Sayer Kolejinde eğitim imkanı sağlar. Anne-kız İstanbula geldiklerinde hayatları hiç tahmin edemeyeceği boyutta değişmeye başlar. Zeynep, okulun sahibinin oğlu olan Kerem Sayer ile kavga ederek daha ilk günden Keremin oklarını üzerine çeker. Okulda geçirdiği zor zamanlarında Zeynepe uzanan tek yardım eli, keremin en yakın arkadaşı Barıştır. Zeynep, bu sebepten dolayı ilk başlarda Barıştan hoşlansa da ilerleyen zamanlarda Kereme aşık olmuştur.

Aynı zamanda Zeynep, kayıp olan babasını aramaktadır. İstanbulda adım adım her yerde babasını ararken gerçek babasının burnunun dibinde olduğunu farketmez. Jalenin anne-kızı İstanbula çağırmasının asıl amacının Demet-Cihan-Zeynepi bir araya getirmek olduğu anlaşılınca işler karışır.Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Gönder


  • guvenlik


* : Doldurulması zorunlu alanlar
    rklm panel