Kanıt Dizisi - Kanal D | Canlı Tv izle - Kesintisiz Tv izle

Kanallar ile ilgili haberler...

Anasayfa / Kanıt Dizisi - Kanal D

Kanıt Dizisi - Kanal D

Kanıt, Türk polisiye televizyon dizisi. Yönetmenliğini Cem Sürücü ve Biray Dalkıran ın üstlendiği, hikayelerini Selin Atasoy Hartevioğlu ve senaryosunu Ahmet Saatçioğlu nun yazdığı dizi, Kanal D de yayınlanmaktadır.
Konusu
İstanbul Emniyet Müdürlüğü cinayet masasından Başkomiser Orhan ve Komiser Selim her hafta başka bir cinayeti çözmeye çalışıyorlar. İkilinin bulduğu delilleri Kriminal Laboratuvarda değerlendiren Gamze ile Adli Tıp ta cesetlere otopsi yapan Doktor Ece ise cinayetlerin çözülmesine yardımcı oluyorlar. Cinayetlerin çözülmesinde yardımcı olan teknikleri ve bunların tarihsel gelişimini ise Prof. Dr. Sevil Atasoy anlatıyor.

36. bölümden itibaren ikiliye İzmir Emniyet Müdürlüğü nden gelen Komiser Ayça da katılmıştır. Fakat 49. bölümde ölerek şehit olmuştur. Sonrasında kriminal labaratuvar görevlisi aynı zamanda komiser Selimin nişanlısı olan Zeynep, eğitim için Amerika ya giderek diziden ayrılmıştır. Zeynep ten sonra labaratuvar görevlisi olarak Bahar gelmiştir. Ama o da çok kalmaz ve kısa bir süre sonra tayini çıkar ve şuan ki labaratuvar görevlisi Gamze göreve gelir.

Ve En son olarak dizinin son bölümlerinde Komiser Yaman Kara dahil olur.Onunla birlikte dizi 4 bölüm dayanır ve 100.Bölüm de final yapar.Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Gönder


  • guvenlik


* : Doldurulması zorunlu alanlar
    rklm panel