Karadayı Dizisi - Atv | Canlı Tv izle - Kesintisiz Tv izle

Kanallar ile ilgili haberler...

Anasayfa / Karadayı Dizisi - Atv

Karadayı Dizisi - Atv

Karadayı, 8 Ekim 2012\'de yayına başlayan Türk Televizyon dizisi. Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor’un olduğu dizi atv\'de yayınlanmaktadır. Dizide mafya, bazı siyaset ve yargı mensuplarının görevlerini kötüye kullanarak illegal yapılaşmaya gittikleri anlatılmaktadır. Bu yapılaşma etrafındaki masum insanlara da zarar vermektedir.
Dizi, Türkiye\'de olduğu kadar yurtdışında da büyük ilgi görmüştür. Yayın hayatına başladığı ilk haftalardan itibaren Yunanistan\'da çok popüler olmuştur. Yunanistan\'ın en çok satan dergisi Tiletheatis\'de Karadayı\'yı Türkiye\'de ilk yayınlandığı günlerde keşfetti. Haftalık basılan dergi Türkiye\'de 18\'inci bölümü yayınlandığı günlerde diziyi 12 kez kapağına taşıdı ve dizinin DVD\'lerinin de dağıtımını üstlendi. Dizi, 6 Mayıs 2013 tarihinde Yunanistan\'da yayınlanmaya başladı.
Konu
35 yaşındaki Mahir (Kenan İmirzalıoğlu) 1970\'li yıllarda İstanbul ili Beyazıt mahallesinde ailesi ile birlikte ikamet etmektedir. Mahir babası Nazif ile birlikte ayakkabı yapıp satarak geçimini sağlamaktadır. Fakat birgün ailenin babası Nazif işlemediği bir cinayet yüzünden idam cezası ile karşı karşıya kalmıştır.
Mahir artık bundan sonra babasının suçsuz olduğunu kanıtlamak için uğraşacaktır. Fakat aynı zamanda imkansız bir aşkın pençesine düşecektir. Çünkü Mahir babasının davasına bakan hakime hanım Feride\'ye (Bergüzar Korel) aşık olmuştur.
Yapım hakkında
Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın yazdığı, kurgusunu ise Ezel dizisinin de yapımcılığını yapan Kerem Çatay\'ın yaptığı dizinin yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar ve Cem Karcı birlikte üstlenmişlerdir. Karadayı dizisi 2012 yılı kış sezonunda ATV ekranlarında ilk sezonu ile başlamıştır. Filmde 1970\'li yıllarda yaşanan imkansız bir aşk hikayesi anlatılmaktadır.Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Gönder


  • guvenlik


* : Doldurulması zorunlu alanlar
    rklm panel