Komedi Dükkanı | Canlı Tv izle - Kesintisiz Tv izle

Kanallar ile ilgili haberler...

Anasayfa / Komedi Dükkanı

Komedi Dükkanı

Komedi Dükkanı, Tolga Çevikin, Fırat Doğu Parlakın yönergeleri doğrultusunda doğaçlama skeç yaptığı bir eğlence programı. Ebru Yalçının yönetmenliğini yaptığı, Sinan Çetinin yapımcılığını üstlendiği programda ilk olarak tv8de Salih Kalyon ve Tolga Çevik birlikte yer almaktaydı. Daha sonra TRT 1e geçen programdan Salih Kalyon ayrılmıştır. 2010 yılında ise program Star TVye transfer olmuştur. Programda daha önceden belirlenmiş konularda herhangi bir metne bağlı kalmaksızın doğaçlama olarak skeçler sergilenmektedir.

15 Haziran 2011 tarihinde Komedi Dükkanı: Yolun Sonu adlı bölüm ile yayın hayatına son vermiştir. Programın sonlanmasından bir süre sonra Arkadaşım Hoşgeldin adlı turne ile Türkiyeyi gezen Çevik 2014 yılbaşında yine Arkadaşım Hoşgeldin adlı bir program ile televizyonlara geri dönmüştür.
Konusu
Programdaki karakterler yönetmen, oyuncu, piyanist ve zaman zaman konuk oyunculardan oluşur. Televizyon için film veya hikâye çekimi yapılırken yönetmen ve oyuncular arasında yaşanan olaylar esprili bir dille abartılarak anlatılır. Bazı skeçlerde konuklar da aktif olarak rol alabilmektedir..Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Gönder


  • guvenlik


* : Doldurulması zorunlu alanlar
    rklm panel