Kuzey Güney | Canlı Tv izle - Kesintisiz Tv izle

Kanallar ile ilgili haberler...

Anasayfa / Kuzey Güney

Kuzey Güney

Kuzey Güney, Türk drama, televizyon dizisi. 7 Eylül 2011 de Kanal D ekranlarında başlamıştır. Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy ve Öykü Karayel paylaşmaktadır. 26 haziran 2013 tarihindeki final bölümü ile ekranlara veda etmiştir.

Türkiye nin en popüler dizilerindendir. Sırbistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kazakistan, Arnavutluk, İran gibi ülkeler başta olmak üzere yurt dışında da yayınlanmaktadır.

Konu başlıkları
1 Konu
2 Yapım
3 Oyuncular-Karakterler
4 Yayın takvimi
5 Uluslararası Yayın
6 Dış bağlantılar
Konu
Dizide yolları ayrı, hedefleri farklı, hedeflerine ulaşmak için izledikleri yöntemleri farklı, zıt karakterlere sahip, tek ortak noktaları aşkları Cemre olan, iki kardeşin hayatta var olabilmek için verdikleri zorlu mücadelenin hikayesi anlatılıyor.

Yapım
Dizinin senaryosu Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu tarafından yazılmıştır. Dizinin yönetmeni ise Hilal Saral dır. Dizinin yapım şirketi, Ay Yapım yapımcısı Kerem Çatay dır. Dizi müzikleri ve düzenlemeleri jenerik müziği dahil olmak üzere Toygar Işıklı tarafından yapılmaktadır.Çekimler İstanbul da yapılmaktadır. Dizinin süresi ise yaklaşık 90 dakikadır. Kuzey Güney dizisinin resmi sitesi ise Ay Yapım a ait olan \"kuzeyguney.tv\" adlı internet sitesinde dizinin oyuncu kadrosu, bölüm özetleri, set fotoğrafları, künye ve ekstralar bölümleri mevcuttur.Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Gönder


  • guvenlik


* : Doldurulması zorunlu alanlar
    rklm panel