Nuri - Tv2 | Canlı Tv izle - Kesintisiz Tv izle

Kanallar ile ilgili haberler...

Anasayfa / Nuri - Tv2

Nuri - Tv2

Nuri başrollerini Oktay Kaynarca ve Meltem Cumbul un paylaştığı yönetmenliğini ise Tayfun Güneyer in üstlendiği Kanal D de yayınlanan komedi dizisi.

Açıklama
Leyla ile Nuri, İzmir Alaçatı da büyümüş, daha çocukken birbirlerine aşık olup, büyüyünce de evlenip, üstüne de biri kız, biri erkek iki çocuk sahibi olmuş, mutlu bir çifttirler. Ta ki, Nuri, günümüzün en amansız erkek hastalıklarından olan \"Azgın Teke Hastalığı\" na yakalanana kadar. Nuri (Oktay Kaynarca), Alaçatı ya surf yarışması için gelen 21 yaşında genç bir kıza gönlünü kaptırıp, onunla evlenebilmek için 21 yıllık karısı Leyla yı (Meltem Cumbul) boşayınca, ortalık karışıyor.

Boşandıktan sonra Nuri yi bir daha görmemek için doğup büyüdüğü evi terkedip İstanbul a yerleşen Leyla, kızı Kumru nun söz töreni için bir günlüğüne Alaçatı ya dönmek zorunda kalınca; herkes, Leyla nın Nuri ye nasıl davranacağını merak ediyor. Ama asıl sürpriz; Leyla, İstanbul a geri dönmekten vazgeçip, Nuri nin işlettiği Nuri Palas ın karşısındaki evini bir cafe ye çevirmeye karar vermesiyle ortaya çıkıyor. Leyla, Nuri den almak istediği bütün birikmiş intikamlarını, onun cafesini ve otelini iflas ettirerek almayı düşünüyor.Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Gönder


  • guvenlik


* : Doldurulması zorunlu alanlar
    rklm panel