Saba Tümer'le Bu Gece - Tv8 | Canlı Tv izle - Kesintisiz Tv izle

Kanallar ile ilgili haberler...

Anasayfa / Saba Tümer'le Bu Gece - Tv8

Saba Tümer'le Bu Gece - Tv8

Saba Tümer le Bu Gece, 16 Aralık 2013 ten bu yana tv8 de yayınlanan Saba Tümer tarafından sunulan gece yarısı sohbet-eğlence programı.

İlk olarak 2004 te Show TV de başlayan program, haber ve sohbet türünde yayın yapmaktaydı; önce günün haberleri özetlenir, ardından da güncel olaylarla ilgili konuklarla röportaj yapılırdı. Bir sezon boyunca yayınlanan program, Saba Tümer in farklı kanallara transfer edilmesinden sonraki 3 yıl boyunca yayınlanmadı. Mart 2008 de yeniden yayınlanamaya başlayan programın bir sonraki adresi Habertürk oldu. Ancak daha sonra tekrar kanal değiştirerek CNN Türk te yayınlanmaya başladı. CNN Türk te yayınlanan programın yapımcılığını Artı Film üstlenmiştir.

Saba Tümer in gece kuşağını bırakıp Show TV de sabah kuşağı kadın programı olan Saba Tümer le Bugün e başlaması ile programa bir süreliğine ara verildi.

tv8 in Acun Medya bünyesine geçmesinin ardından, gece programı için Saba Tümer e teklif götürüldü ve 16 Aralık 2013 ten itibaren program tekrardan başladı.Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Gönder


  • guvenlik


* : Doldurulması zorunlu alanlar
    rklm panel