Survivor Ünlüler - Gönüllüler Yarışma - Tv8 | Canlı Tv izle - Kesintisiz Tv izle

Kanallar ile ilgili haberler...

Anasayfa / Survivor Ünlüler - Gönüllüler Yarışma - Tv8

Survivor Ünlüler - Gönüllüler Yarışma - Tv8

Survivor Ünlüler - Gönüllüler, Türkiye de Star TV de yayınlanan, Acun Ilıcalı tarafından sunulan yarışma. Dominik Cumhuriyeti nde düzenlenmektedir.

Yarışmanın 1. sezonunun kazananı Derya Büyükuncu olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Nihat Doğan ikinci, Taner Tolga Tarlacı ise üçüncü sırayı almıştır.

Yarışmanın 2. sezonunun kazananı Nihat Altınkaya olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Hasan Yalnızoğlu ikinci, Anıl Tetik ise üçüncü sırayı almıştır.

Yarışmanın 3. sezonunun kazananı Hilmi Cem İntepe olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan ise üçüncü sırayı almıştır.

Yarışmanın 4. sezonunun kazananı Turabi Çamkıran olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Gökhan Keser ikinci, Merve Aydın ve Ahmet Dursun ise üçüncü sırayı almıştır.

Yarışmanın 5. sezonunda Acun Ilıcalı beklenen açıklamayı yaparak dünden bu güne Survivor yarışmasına katılan yarışmacıların arasından seçeceği yarışmacılarla Survivor all star yarışmasını 2015 yılında Tv 8 ekranlarında yayınlayacak.Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Gönder


  • guvenlik


* : Doldurulması zorunlu alanlar
    rklm panel