Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma - Tv8 | Canlı Tv izle - Kesintisiz Tv izle

Kanallar ile ilgili haberler...

Anasayfa / Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma - Tv8

Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışma - Tv8

Yetenek Sizsiniz Türkiye, 10 Ekim 2009 da Show TV de yayınlanmaya başlayan Acun Medya tarafından yapılan yetenek yarışması. 2012 de Acun Medya olarak Show TV ile yollarını ayırma kararı alan Acun Ilıcalı, diğer iki yapımıyla birlikte Yetenek Sizsiniz Türkiye nin de Star TV ye geçtiğini duyurdu. 18 Eylül 2014 gününden itibaren yeni kanalı tv8 de yayınlanacaktır.
Genel bilgiler
Yarışmacılar yeteneklerini sergileyerek büyük para ödülü olan 250.000 TL yi kazanmaya çalışırlar. Yeteneklerde sınırlama yoktur. Herhangi bir yeteneği olduğunu düşünen kişi ya da kişiler yarışmaya katılabilir. Yarışma toplam 4 turdan oluşmaktadır.

Birinci Tur: Yarışmacılar herhangi bir kategori sınırlaması olmadan yeteneklerini gösterirler. 3 jüri üyesi yetenekler için Evet ya da Hayır der. En az 2 Evet alan yarışmacılar üst tura çıkar. 5. sezonda 306 yetenek ilk tura katıldı.
İkinci Tur: Yarışmacılar ilk turdaki yeteneklerinden daha üstün bir şey sergilerler. Salondaki seyirciler yeteneklere oy verirler. Evet için 1 e Hayır için 2 ye basarlar. Sonuçlar yüzdelik oranla verilir. Her gün 14 yetenekten ilk 3 ü direkt üst tura çıkar. 4. ve 5. arasında kimin üst tura çıkacağına jüri karar verir. 3 oydan ikisini alan kazanır.
Yarı Final: Yarışmacılar daha da üstün yetenek göstermek zorundadır. Aynı oylama yöntemiyle her gün 14 yetenekten ilk ikisi direkt, 3. , 4. ve 5. den birisi jürinin kararıyla finale çıkar.
Final: Finale kalan yetenekler iki gün içinde gösterilirler. Finalde oylar SMS ile belirlenir. Önce 2 gün içinde finale kalan yeteneklerden 2 tanesi seçilir. Sonra 20 dakikalık süre içinde verilen SMS lerle şampiyon belirlenir.Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Gönder


  • guvenlik


* : Doldurulması zorunlu alanlar
    rklm panel